امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۲۷
ماهان فنر دامغان

ماهان فنر دامغان

ماهان فنر دامغان ، آخرین فنرسازی که با آن کار خواهید کرد"

شرکت تولیدی ماهان فنر دامغان با استطاعت از الطاف پروردگار مهربان فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه تولید انواع فنرهای فشاری کششی پیچشی و فرمدار (وایر فرمینگ ) به روش سرد آغاز نموده است.کارخانه ماهان فنر در زمینی به وسعت 3000 متر مربع در شهرک صنعتی دامغان واقع گردیده است.
زمینه اصلی فعالیت این شرکت تولید انواع فنرهای فشاری̨ کششی، پیچشی و فرمدار( وایر فرمینگ ) به روش سرد میباشد.
عمده مشتریان این شرکت صنایع خودرو̨ صنایع خانگی والکتریکی و نظامی میباشند. مشتریان اصلی شرکت ماهان فنر تامین کنندگان خودروسازان بزرگ ایرانی و بعضا صادر کنندگان قطعات خودروبه خارج از کشور میباشند.
این شرکت ضمن پیاده سازی الزامات استاندارد مدیریت کیفیت استاندارد مصمم به اخذ گواهینامه استقرارالزامات این ISOTS 16949:2002در سال جاری میباشد.
استفاده از ابزار ماشین آلات دقیق و برترین تکنولوژی تولید فنر این شرکت را قادر ساخته است تا در عرضه فعالیت خود آمادگی تامین حساس ترین و دقیق ترین قطعات فنری و فرم دار را ضمن رعایت بالاترین سطوح و تعهدات کیفی مورد نظر مشتریان داشته باشد.
با توجه به سابقه فعالیت شرکت ماهان فنر تنوع قطعات و محصولات تولیدی با توجه به نقش حساس و کلیدی و اهمیت فوق العاده در مجموعه اصلی موید همین امر میباشد.
شرکت ماهان فنر برآن است که در آینده ای نزدیک با افزایش امکانات و ماشین آلات تولیدی خود سهم بیشتری از بازار را بدست آورد. تامین به موقع و مطابق با نیاز مشتریان و رعایت کامل الزامات کیفی و فنی آنان از موفقیت های کسب شده در سال 1394 بوده است .

لازم به ذکر است در صورت تمایل̨ با ارسال نقشه یا نمونه فنر مورد نظرتان شرکت ما قادر به تولید رایگان یک روز خط آن شرکت محترم میباشد.
کاتالوگ

محصولات و خدمات ماهان فنر دامغان

صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »

ماهان فنر دامغان

مشخصات کلی

ماهان فنر دامغان

  • تولید کننده
  • تامین و توزیع کننده

ماهان فنر دامغان

8957

ماهان فنر دامغان تولید فنر با پیشرفته ترین ، دقیق ترین و برترین ماشین آلات فنر سازی (CNC) با رعایت بالاترین سطوح و تعهدات کیفی بوسیله مجهزترین آزمایشگاه کیفیت
ماهان فنر دامغان تولید انواع و اقسام فنر های فشاری ، کششی ، پیچشی و فرم دار به همراه انواع پوشش های متنوع نظیر کروماته سفید ، قوس و قزخ ( طلایی) ، فسفاته و روغن کاری و............

شهرک صنعتی ، بلوار پژوهش 4 ، شماره 341

11 - 50 نفر

www.mahanfanar.com

مالکیت

۵ خرداد ۱۳۸۴

بازرگانی و تجارت
  • ایران
اطلاعات کارخانه

3,000 - 5,000 مترمربع

دامغان - شهرک صنعتی -بلوار پژوهش- پژوهش4-شماره 341

داخل شرکت

4 خط

کمتر از 5 نفر

0 - 5

گواهی های مدیریتی و استانداردها
  • استاندارد بین المللی ISO
  • ISO 9000 , 9001 , 9004 , 19011 : 2000
  • ارائه سرویس طراحی
سوابق اجرایی